Ege Bölgesinin Önemli Buluşması Başlıyor!


Ege Bölgesinin Önemli Buluşması Başlıyor!
Tüyap Fuar ve Fuarcılık Hizmetleri A.Ş. tarafından ve Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) İnşaat Mühendisleri Odası İzmir Şubesi ve Mimarlar Odası İzmir Şubesi işbirliği ve İZFAŞ, İzmir Büyükşehir Belediyesi, Ege Bölgesi Sanayi Odası ve İzmir Ticaret Odası'nın değerli destekleri ile 1 – 4 Kasım 2018’de EGE YAPI Fuarı, Fuarizmir’de profesyonel ziyaretçilerle buluşmak için hazırlıklarına devam ediyor.
 

Ege Yapı Endüstrisi Zirvesi'nin resmi havayolu Türk Hava Yolları oldu!


Tüyap İzmir tarafından Araç ve Araç Üstü Ekipman ve İş Makinaları Üreticileri Birliği Derneği ( ARÜSDER), Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) İnşaat Mühendisleri Odası İzmir Şubesi ve Mimarlar Odası İzmir Şubesi işbirliği ile düzenlenen Ege Yapı Endüstrisi Zirvesi'nin resmi hava yolu Türk Hava Yolları oldu!
 

EGE YAPI ZİRVESİ 2018

YAPI SEKTÖRÜ TEK ÇATI ALTINDA TOPLANIYOR

Kuruluşumuz Tüyap Fuar ve Fuarcılık Hizmetleri A.Ş. tarafından İzmir’de bu yıl ilk kez düzenlenecek olan Ege Yapı Zirvesi’nde Ege Yapı Fuarı yer alacak.   Sektörün tüm yapı taşlarını bir arada bulunduracak olan Ege Yapı Zirvesi, 1-4 Kasım 2018 tarihlerinde fuarizmir Uluslararası Fuar Merkezi’nde sektörün en büyük buluşması olmaya hazırlanıyor.